Přinášíme inovativní produkty pro vaší výrobu.

CIESSETRADE s.r.o. od r. 1992 zastupuje a dováží na výhradní bázi italské obráběcí stroje, přístroje a zařízení. Na základě více jak 30 leté zkušenosti v oboru, znalosti italského jazyka a partnerských subjektů v Itálii přináší svým zákazníkům inovativní a osvědčená řešení jejich výrobních potřeb.

inovativní produkty pro vaší výrobu

Produkty: CNC stroje


 

CNC obráběcí centra a laserové stroje C.B. FERRARI

Výhradní zastoupení laserové divize fy C.B. Ferrari, tradičního italského výrobce 5-osých frézovacích obráběcích center na turbínové lopatky, automobilové komponenty a formy. Laserové obráběcí stroje i obráběcí centra nachází uplatnění v leteckém průmyslu, energetickém průmyslu, přesném strojírenství i formařství.

CNC brusky na plocho FAVRETTO

CNC rovinné brusky na plocho stojí na léty osvědčených výrobních principech. Po dobu naší dlouholeté spolupráce s fou Favretto, významným italským výrobcem brousicích strojů na plochy a profily, jsme realizovali celou řadu dodávek pro přední české a slovenské výrobce obráběcích strojů, forem, nebo komponentů motorů.

Produkty: Komponenty pro CNC stroje


 

Nástrojové hlavy DUPLOMATIC AUTOMATION

Výhradní zastoupení, výhradní dovoz, autorizované servisní středisko firmy Duplomatic Automation (Legnano) pro celý výrobní program, který zahrnuje nástrojové hlavy pro CNC soustruhy, systémy pohonu nástrojů, nástrojové disky, poháněné držáky nástrojů, originální náhradní díly a dále prvky průmyslové automatizace pro soustružnicko-frézovací centra.

Brousicí a frézovací elektrovřetena PERONSPEED INTERNATIONAL

frézovací elektrovřetena

Výrobce frézovacích a brousících elektrovřeten PeronSpeed International (Livorno Ferraris) je schopen dodávat vysoce výkonná elektrovřetena, která se používají ve vertikálních, horizontálních a 5-osých obráběcích centrech, frézkách, soustruzích, bruskách, speciálních strojích nebo transferových linkách. Jsou postaveny ve válcovém nebo pravoúhlém tvaru, které lze kombinovat s výkyvnými a naklápěcími hlavami, roboty a mohou mít asynchronní nebo synchronní motory na základě aplikace požadované zákazníkem.

Produkty: Příslušenství pro CNC stroje


 

Upínání obrobků OML

Mechanické upínací prvky pro obrobky

Mechanické upínací prvky pro obrobky od Officina Meccanicha Lombarda (Travacó Siccomario). OML má více než 20 let zkušeností, interní technickou kancelář pro studium a návrhy upínání. Rychlé dodávky strojních svěráků a náhradních dílů díky pohotovostnímu skladu. Aktuální speciální nabídka 2021.

Brusné kotouče TIAC

brusné kotouče

Brusné a řezné kotouče The Italian Abrasive Company (TIAC) (Bollate) vyrábí a prodává širokou škálu brusných kotoučů s keramickým pojivem, pojivem z umělé pryskyřice nebo pryžové pojivo a ve svém výrobním procesu používá jak běžná brusiva, jako je oxid hlinitý (korund), oxid zirkoničitý a karbid křemíku, tak speciální brusiva, jako je karbid boru a CBN.
TIAC vyrábí vysoce kvalitní technické brusné kotouče s originálními recepturami, které jsou výsledkem pečlivého výzkumu. Neustále spolupracuje s nejvýznamnějšími výrobci obráběcích strojů při testování a vytváření nových brusných kotoučů pro nejmodernější technologie broušení.