Aplikační sektory

aerospace

Letecký průmysl

Společnost C.B.FERRARI má 20 let zkušeností s poskytováním pokročilých řešení zákazníkům leteckého průmyslu av současné době podporuje rozsáhlé programy světového leteckého průmyslu nejmodernějšími technologiemi. Kvalita produktů CBFERRARI uznává většina nejvýkonnějších výrobců OEM v průmyslu a jejich subdodavatelů po celém světě při výrobě nebo údržbě složitých komponentů pro letecké motory, jako jsou lopatky ventilátorů, kompresory nebo části spalovací komory i konstrukční jednotky.

Energetika

Více než 350 strojů C.B.FERRARI v současné době vyrábí nejsložitější komponenty v energetickém průmyslu, čímž je C.B.FERRARI jedním z nejlepších globálních partnerů pro dodávky obráběcích strojů a řešení na klíč v tomto odvětví. Naše široká škála výrobků byla speciálně vyvinutá pro zpracování různých typů a velikostí lopatek kompresorů pro plynové turbíny, lopatky pro parní turbíny a trysky. Navíc velká podpora poskytovaná naší CAM a softwarem pro simulaci technologických procesů umožňuje našim zákazníkům rychle vyrábět profily křídel a nejsložitější části turbodmychadel za co nejnižší možné náklady.

energetika
formařství

Formařství

Výroba forem je odvětví, se kterým se C.B.FERRARI narodila a kde má nejdelší tradici. Inovace od společnosti C.B.FERRARI, od vysokorychlostních strojů až po software až po inženýrské služby, jsou klíčovými body, které pomáhají našim zákazníkům stát se konkurenceschopným a úspěšným na globálním trhu.
Ať už pracujete na formách kompaktní formy, mikroformy nebo středně velké vstřikovací formy, stroje CBFERRARI, zkušenosti a technologie nabízejí širokou škálu možností pro výrobu nejlepších výrobků s obráběcími cykly kratší a jemnější povrchovou úpravu.
V roce 2009 rozšířila společnost C.B.FERRARI svůj sortiment výrobků o zavedení ablační laserové technologie, čímž splnila stále náročnější požadavky a požadavky moderního průmyslu lisování.

Přesné strojírenství

Společnost C.B.FERRARI má zkušenosti s aplikací a procesní know-how na širokém spektru komponent, které pomáhá našim zákazníkům zůstat v tomto rychle se vyvíjejícím světě, snižují výrobní náklady a zvyšují svou konkurenční výhodu. C.B.FERRARI je optimálním řešením pro zpracování nejsložitějších částí, jako jsou lékařské implantáty, vačky, stejně jako umělecká díla nebo velkoobjemová výroba automobilových komponentů.
Stroje C.B.FERRARI jsou vysoce oceňovány zákazníky v tomto oboru pro jejich přesnost, opakovatelnost, vynikající design a flexibilitu.

přesné strojírenství